Fujitsu

 

  1. Hlavní stránka

Za to ručím! - Partnerská část

UPOZORNĚNÍ na ukončení bezplatné aktivace doživotní záruky při zakoupení serverů PRIMERGY!

K datu 15.4.2019 byla ukončena možnost bezplatné aktivace doživotní záruky při zakoupení serverů PRIMERGY. Po tomto datu již tento typ služby není k dispozici.
Pro objednávky zaslané distribuci před tímto datem do 15.4.2019 včetně je doživotní záruku stále možné aktivovat, nejpozději však do 30.6.2019.
Aktivace po tomto datu již nebude možná.

Registrace záruk na produkty od společnosti Fujitsu Technology Solutions

Vážení partneři,
vítejte na partnerských stránkách portálu ZATORUČÍM.cz od společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Partnerské stránky slouží pouze ke sledování Vašich registrací resp. registrací u kterých koncoví zákazníci uvedli jako prodejce Vaši formu či společnost.

Pokud ještě nemáte partnerský účet ZATORUČÍM.cz kontaktujte prosím některého z našich regionálních obchodních zástupců:

Jak registrovat produkty pro koncové zákazníky

V případě, že jste partnerem Fujitsu Technology Solutions s podepsanou smlouvou a chcete provést registraci pro svého zákazníka postupujte následovně:

  1. Vytvořte na https://www.zatorucim.cz/ účet pro Vašeho koncového zákazníka pokud jej již nemá. Nezapomeňte uvést při registraci jeho e-mailovou adresu, jméno a příjmení neboť certifikáty jsou vystavovány pouze na koncového zákazníka. Certifikát pro koncového zákazníka vystavený na partnera je neplatný.
  2. Proveďte registraci daného produktu od koncového zákazníka a v seznamu prodejců vyberte svou firmu či společnost. Pokud se v seznamu nemůžete najít pak ještě nemáte partnerský účet a musíte nejdříve požádat o jeho vytvoření (viz. výše - Regionální obchodní zástupci).
  3. Po úspěšné registraci uvidíte příslušný zaregistrovaný produkt pod svým partnerským účtem. Za zaregistrované produkty pod Vašim partnerským účtem je možno získat marketingovou či další podporu od Fujitsu Technology Solutions.

UPOZORNĚNÍ:
Uvedená rozšíření záruky jsou poskytována nad rámec standardní záruky, platí pouze v České republice a na Slovensku a to výhradně pro produkty dovezené na toto území společností Fujitsu Technology Solutions, s.r.o., se sídlem
V Parku 2336/22, 148 00 Praha 4. Toto rozšíření nedává zákazníkovi možnost odstoupit od kupní smlouvy ve smyslu Občanského zákoníku.